SK Světnov březen 2017

hraje okresní přebor IV. třídy ve stolním tenise a nastupuje pod názvem Sk Světnov A, kde v dalším zápase se nám nedařilo a prohráli jsme s TJ Sokol Nové Veselí B 6:12, ale závěrečné dva zápasy jsme vyhráli a to se Stolním tenisem Velké Meziříčí D 12:6, s TJ Spartak Velká Bíteš B 10:8 a tímto zakončili sezonu na předposledním místě a musíme čekat, jak budou sestupovat a postupovat v dalších třídách tohoto přeboru, zda setrváme nebo sestoupíme. Dalším týmem, který hraje V.třídu okresní soutěže je Sk Světnov B, který v dalším zápase vyhrál s TJ Sokol Nové Veselí 11:7, porazili jsme i Sokol Vlkov 12:6 a zakončili sezonu na pěkném 5.místě v okresní soutěži. Děkujeme všem příznivcům za podporu a v dalším ročníku se těšíme na shledání. Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov únor 2017

hraje okresní přebor IV. třídy ve stolním tenise a nastupuje pod názvem Sk Světnov A, kde v dalším zápase se nám nedařilo a prohráli jsme TJ Bory 8:10, další prohru jsme utrpěli se stejným výsledkem, s TJ Sokol Jámy 8:10 a nepodařilo se nám porazit TJ Sokol Rovečné B 7:11, až s SK Vepřová se nám podařilo vyhrát a to 15:3, i Žďár n.S.-H jsme porazili 12:6, ale v derby s TJ Sokol Polnička C jsme prohráli 6:12. Dalším týmem, který hraje V.třídu okresní soutěže je Sk Světnov B, který v dalším zápase vyhrál s TJ Sokol Sněžné 12:6, prohráli jsme s SK Sokol Lhotky C 5:13, porazili jsme TJ Sokol Jámy B 14:4, ale dvakrát jsme prohráli stejným výsledkem a to s SK Dolní Heřmanice 5:13 a Orel Bystřice n.P. B 5:13 a nepodařilo se nám vyhrát ani s TJ Poděšín B 7:11. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru, tak nás navštivte v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách a výčepu Peklo, od 9.00hod v KD Světnov. Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov

hraje okresní přebor IV. třídy ve stolním tenise a nastupuje pod názvem Sk Světnov A, kde v dalším zápase se nám nedařilo a prohráli jsme s TJ Sokol Polnička C 6:12, remizovali s TJ Sokol Nové Veselí B 9:9, prohráli s ST Velké Meziříčí D 7:11, nepodařilo se nám porazit TJ Spartak Velká Bíteš B a to výsledkem 8:10. Dalším týmem, který hraje V.třídu okresní soutěže je Sk Světnov B, který v dalším zápase vyhrál s TJ Sokol Nové Veselí C 12:6, remizovali jsme se Sokolem Vlkov  9:9, porazili jsme SK Dolní Heřmanice  B 11:7. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru, tak nás navštivte v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách a výčepu Peklo, od 9.00hod v KD Světnov.                            Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov 03/2016

hraje okresní přebor IV. třídy ve stolním tenise a Sk Světnov A hrál s těmito výsledky: vyhráli jsme s celkem Orel Bystřice n.P. B 12:6 a podobným výsledkem jsme podlehli TJ Jiskra Vojnův Městec 4:14, remízovali jsme s družstvem z TJ Nové Město na Moravě - B 9:9 a skončili jsme celkově na 7.místě. Druhý tým, který hraje okresní soutěže je Sk Světnov B, který hrál s těmito výsledky: porazil SK Nové Dvory C 11:7, vyhráli jsme s TJ Velká Losenice 10:8 a remízovali s TJ Sokol Sněžné 9:9, tímto výsledkem jsme skončili na 2.místě a postoupili do V.třídy OP. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru, tak na podzim při zahájení soutěží, nás navštivte vždy v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách a výčepu Peklo, od 9.00hod v KD Světnov. Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov 02/2016

hraje okresní přebor IV. třídy ve stolním tenise a Sk Světnov A hrál s těmito výsledky: prohráli jsme s celkem TJ Bory 8:10 a stejným výsledkem jsme podlehli TJ Spartaku Velká Bíteš B 8:10, remízovali jsme s družstvem z SK Vepřová 9:9 a přehráli jsme družstvo z SK Dolní Heřmanice 10:8. Druhý tým, který hraje okresní soutěže je Sk Světnov B, který hrál s těmito výsledky: porazil TJ Sokol Polničku D 15:3, vyhráli jsme se Žďárem n.S. Ch 17:1 a prohráli s TJ Sokol Malá Losenice B 8:10. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru i soutěži, tak nás navštivte v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách a výčepu Peklo, od 9.00hod v KD Světnov. Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov 11/2015

hraje okresní přebor IV. třídy ve stolním tenise, kam postoupil z okresního přeboru, a bude hrát pod názvem Sk Světnov A, kde v zahajovací sousedském derby, hrající se v Polničce s TJ Sokol Polnička jsme prohráli a to výsledkem 6:12, další zápas s Jámami A, také prohra 8:10 a stejnou prohru jsme zaznamenali s družstvem z Borů 8:10, další zápasy jsme vyhráli a to nad Velkou Bíteší B 10:8 a další zápas, celkovým skóre 12:6, nad SK Vepřová. Dalším týmem, který se přihlásil do okresní soutěže je Sk Světnov B, který k prvnímu zápasu vyzval TJ Spartak Velká Bíteš C, kde na domácí půdě zvítězili výsledkem 13:5, prohráli s Jámami B 8:10, porazili Polničku C 13:5 a Žďár CH 10:8. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru, tak nás navštivte v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách a výčepu Peklo, od 9.00hod v KD Světnov. Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov březen 2015

hraje okresní přebor V. třídy ve stolním tenise, kde v dalších zápasech tohoto ročníku, jsme hráli s těmito výsledky: v letošním roce jsme klopýtli i s TJ Sokol Jámy ,,A" 6:12, pak jsme vyhráli nad TJ Sokol Rovečné ,,C" 13:5, s TJ Sokol Nové Veselí ,,C" jsme se rozešli smírně 9:9 a v domácím prostředí jsme v posledním kole tohoto ročníku přehráli družstvo KST Borovnice ,,B" 10:8. Celkově jsme v tomto ročníku skončili na 3.místě.  Za spoluhráče S.Maša st.        

SK Světnov prosinec 2014

hraje okresní přebor V. třídy ve stolním tenise, kde v dalších zápasech tohoto ročníku, jsme hráli s těmito výsledky: prohráli jsme s dobře hrajícím TJ Sokol Jámy 4:14, ale potom jsme porazili TJ Sokol Rovečné ,,C" 12:6 a nad TJ Sokol Nové Veselí ,,C", jsme také vyhráli a to poměrem 11:7. Poslední zápas v tomto roce odehrajeme s KST Borovnice ,,B" u nich doma a tím bude první polovina zápasů odehrána. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru, příští rok, tak nás navštivte v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách a výčepu Peklo, od 9.00hod, v KD Světnov. Za spoluhráče S.Maša st.

SK Světnov

hraje okresní přebor V. třídy ve stolním tenise a zahájil tímto výsledkem, kde se Sokolem Vlkov vyhrál 12:6.. Pokud budete mít zájem zhlédnou naše zápasy v okresní přeboru, tak nás navštivte v neděli, dle rozpisu vyvěšeném ve vývěskách, od 9.00hod v KD Světnov. Za spoluhráče S.Maša st.

Obec Světnov

Copyright 2011 Vítejte na stránkách obce Světnov - SK Světnov.
Free Joomla Theme by Hostgator