HC Světnov zahájilo 2014

Přesně po šesti měsících jsme zahájili další sezonu ve Vesnické lize hokeje s těmito výsledky. Na úvod jsme porazili družstvo ze Slavkovic a to dvojciferným výsledkem 10:2, týden na to jsme přehráli družstvo z Řečice, které nám po dvě třetiny bylo vyrovnaným soupeř, ale jeho odpor jsme zlomili ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 4:0 a zápas celkově 6:2. V dalším zápase jsme narazili na Znetínek, který nás zaskočil a dokonce i ve druhé třetině vedl 2:1, ale nám se podařilo v přesilovkách skóre otočit a dovést zápas do vítězného konce s těsným výsledkem 3:2. Zveme všechny své příznivce, aby nás přišli podpořit svými hlasivkami na ZS Žďár n.S. v dalších zápasech, za obhajobou titulu, která bývá vždycky těžší.