AC CUP 2014

Světnov – Druhý srpnový víkend ožilo hřiště ve Světnově opět fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již VI.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov.

Putovní pohár dovezla TJ JISKRA Vojnův Městec, vítěz minulého ročníku. A tak nic nebránilo rozehrát turnaj při účasti rekordního počtu 18 mužstev.

Za netradičního počasí pro světnovský turnaj, bylo totiž celý den hezky, jsme rozehráli turnaj systémem 3 skupin po 6 týmech. Z nich do dalších bojů postupovali první dva nejlepší ze skupin a dva nejlepší z třetího místa. Takže po vyčerpávajících bojích ze skupin postoupily do čtvrtfinále tyto týmy. Z prvních míst TJ JISKRA Vojnův Městec (skupina A), SKAUTI (B) a BETIS Kadaň (C). Z druhých pak SB team (A), Orange team (B) a KOZEL team (C) a dva nejlepší ze třetích míst Škrdlovice (A) a Počítky (B).

A takto vyřazovací boje vypadaly :

Čtvrtfinále:

TJ JISKRA V.Městec – Škrdlovice 4 : 2

SKAUTI – KOZEL team 0 : 2

BETIS Kadaň – Počítky 4 : 3

SB team – Orange team 5 : 3

Semifinále :

TJ JISKRA V.Městec – KOZEL team 2 : 0

BETIS Kadaň – SB team 3 : 0

O třetí místo :

KOZEL team – SB team 4 : 2 na penalty

Finále :

TJ JISKRA V.Městec – BETIS Kadaň 1 : 1 na penalty 4 : 5

Finále bylo vyrovnaným utkáním a tak musely o vítězi rozhodnout pokutové kopy. V nich bylo úspěšnějším mužstvo BETIS Kadaň a tak získalo do svého vlastnictví na rok „Putovní pohár" a hlavní cenu 30 l soudek piva věnovaný Pivovarem REBEL H.Brod. Po skončení finále proběhlo i vyhlášení individuálních cen, které formou dárkových poukazů věnoval Hotel Svratka. Cenu pro nejlepšího gólmana převzal Jakub Rovenský z mužstva SB team a cenu pro nejlepšího střelce za 9 branek Jan Ročárek z TJ JISKRA Vojnův Městec. O úspěšný průběh turnaje se zasloužili i další firmy Nápojové centrum Fiala a Maso Žďársko.

Závěrem bychom chtěli všem zúčastněným týmům poděkovat a doufáme, že se za rok opět sejdeme na sedmém ročníku turnaje AC CUP.

David Sáblík

Obec Světnov

Copyright 2011 Vítejte na stránkách obce Světnov - AC CUP 2014.
Free Joomla Theme by Hostgator