AC CUP 2013

Dne 10.8.13 ožilo hřiště ve Světnově fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již V.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov.

Po minulých čtyřech ročnících, které nám většinou propršely, se pátý jubilejní ročník počasí umoudřilo a turnaj za účasti rekordního počtu mužstev provázelo slunce na obloze. Putovní pohár dovezla TJ JISKRA Vojnův Městec, vítěz minulého ročníku. Turnaj byl rozehrán za účasti 17 týmů, rozdělených do 2 skupin po 6 a 1 skupiny po 5. Z nich do dalších bojů postupovali první dva nejlepší ze skupin a dva nejlepší z třetího místa. Takže po vyčerpávajících bojích ze skupin postoupily do čtvrtfinále tyto týmy. Z prvních míst TJ JISKRA Vojnův Městec (skupina A), Pionýři (B) a ALKO Vysočany (C). Z druhých pak SOKOL Polnička (A), SKAUTI (B) a BOTAFOGO Křižánky (C) a dva nejlepší ze třetích míst MK Lhotka (A) a MIČEGO Svratka (B).  

A takto vyřazovací boje vypadaly :

Čtvrtfinále:

TJ JISKRA V.Městec – MIČEGO Svratka 2 : 0

Pionýři – BOTAFOGO Křižánky 1 : 0

ALKO Vysočany – MK Lhotka 3 : 3 (na penalty 5:6)

SOKOL Polnička – SKAUTI 2 : 1

Semifinále :

TJ JISKRA V.Městec – Pionýři 3 : 0

MK Lhotka – SOKOL Polnička 1 : 0

O třetí místo :

SOKOL Polnička – Pionýři 1 : 2 na penalty

Finále :

TJ JISKRA V.Městec – MK Lhotka 6 : 0

Celým turnajem prošlo vítězné mužstvo TJ Jiskra Vojnův Městec bez jediného zaváhání a tak zaslouženě získalo opět do svého vlastnictví na rok „Putovní pohár“ a hlavní cenu 30l soudek piva věnovaný firmou REBEL H.Brod. Během turnaje došlo i ke vstřelení jubilejního 1000. gólu, o něj se zasloužil gólman Tomáš Hajný s týmu Buldok „B“. Po skončení finále proběhlo i vyhlášení individuálních cen. Cenu pro nejlepšího gólmana převzal Martin Vrša z mužstva SOKOL Polnička a cenu pro nejlepšího střelce za 10 branek Michal Ročárek z TJ JISKRA Vojnův Městec. Děkujem všem zúčastněným týmům a doufáme, že se za rok opět sejdeme na šestém ročníku turnaje AC CUP.

                                                                                                                      David Sáblík

V.Mstec I       

Obec Světnov

Copyright 2011 Vítejte na stránkách obce Světnov - AC CUP 2013.
Free Joomla Theme by Hostgator