„ Nový pohár pro CHYBA tým!!“

Dne 28.9.2014 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XVII.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za krásného počasí a s velkou podporou diváků proběhl další ročník pouťového turnaje. Protože minulý ročník vyhrálo mužstvo CHYBA tým potřetí za sebou a získalo tak pohár do vlastnictví, hrálo se o nový putovní pohár AC. Vše, ale zůstalo při starém a CHYBA tým získal nový pohár opět do svého vlastnictví, pojďme ale od začátku. Do cesty za čtvrtým vítězstvím a ziskem nového poháru se mu postavili tradiční týmy:AC Světnov, Mladá garda Světnov, Myslivci a po roční přestávce mužstvo Směs Žďár. Hrálo se systémem každý s každým a takhle to pro některé týmy hodně vyčerpávajících bojích dopadlo:

1.místo CHYBA tým 10 bodů

2.místo Směs Žďár 7

3.místo MG Světnov 6

4.místo AC Světnov 4

5.místo Myslivci 1

 

Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře. Nejlepším střelcem se stal TOMAN Radek z mužstva Směs Žďár s 6 brankami, cenu věnoval Penzion „Čertův kámen“. Nejlepším brankářem byl vyhlášen BERNARD Petr z mužstva AC Světnov, cenu věnoval Výčep „PEKLO“.

Celý turnaj odpískali, a tímto bych jím chtěl poděkovat, dva rozhodčí: Zlesák Zbyněk a první slečna za 17 let turnaje Nikola Tomanová.

Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Jsou to: NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Soukromý zemědělec SKRYJA, Penzion Devítka, KLEMPO Blažíček, Autodoprava Josef TLUSTOŠ, Truhlářství FREY, fi SMEJKAL a synové, Soukromý zemědělec BERAN, Elektromontáže Jelínek, FIKSA tetovani.eu, , Elektromontáže Hrnčíř a Truhlářství Petříček.

Turnaj tedy počtvrté za sebou vyhrálo mužstvo CHYBA týmu a tím získalo nový putovní pohár do svého vlastnictví. Takže se už můžeme těšit na příští ročník, zda se jim podaří pohár obhájit. Bylo by to již páté vítězství v řadě! Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou. Další fotografie z turnaje, najdete na internetových stránkách týmu AC Světnov – acsvetnov.webnode.cz

Za rok nashledanou a rozloučím se nesmrtelnou větou pana Lojka, která se stala zároveň i mottem turnaje : „ Nejlepší je jenom jeden

 

Sáblík David

 

Obec Světnov

Copyright 2011 Vítejte na stránkách obce Světnov - „ Nový pohár pro CHYBA tým!!“.
Free Joomla Theme by Hostgator