AC CUP 2015

Světnov – Druhý srpnový víkend ožilo hřiště ve Světnově již tradičně opět fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již VII.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov.

Putovní pohár dovezl BETIS Kadaň, vítěz minulého ročníku. Za účasti rekordního počtu 20 mužstev, se mohl tedy rozehrát v tropickém vedru další ročník turnaje. Týmy byly rozlosovány do čtyř skupin po 5 týmech. Z nich do dalších bojů postupovali z každé skupiny první dva nejlepší.

Číst dál...

„ Nový pohár pro CHYBA tým!!“

Dne 28.9.2014 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XVII.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za krásného počasí a s velkou podporou diváků proběhl další ročník pouťového turnaje. Protože minulý ročník vyhrálo mužstvo CHYBA tým potřetí za sebou a získalo tak pohár do vlastnictví, hrálo se o nový putovní pohár AC. Vše, ale zůstalo při starém a CHYBA tým získal nový pohár opět do svého vlastnictví, pojďme ale od začátku. Do cesty za čtvrtým vítězstvím a ziskem nového poháru se mu postavili tradiční týmy:AC Světnov, Mladá garda Světnov, Myslivci a po roční přestávce mužstvo Směs Žďár. Hrálo se systémem každý s každým a takhle to pro některé týmy hodně vyčerpávajících bojích dopadlo:

Číst dál...

AC CUP 2014

Světnov – Druhý srpnový víkend ožilo hřiště ve Světnově opět fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již VI.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov.

Putovní pohár dovezla TJ JISKRA Vojnův Městec, vítěz minulého ročníku. A tak nic nebránilo rozehrát turnaj při účasti rekordního počtu 18 mužstev.

Číst dál...

Hattrick CHYBA týmu!!“

Dne 29.9.2013 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XVI.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za přijatelného počasí a s podporou diváků proběhl pouťový turnaj, kde se očekávalo, zda CHYBA tým vyhraje potřetí a získá pohár do svého vlastnictví. Jak už titulek napovídá se mu to podařilo, ale pojďme od začátku. Do cesty za třetím ziskem poháru se mu postavili tradiční týmy:AC Světnov, Mladá garda Světnov a Myslivci. Hrálo se systémem každý s každým a takhle to po vyčerpávajících bojích dopadlo:

Číst dál...

Pouťový turnaj

AC Světnov pořádá na fotbalovém hřišti ve Světnově, již 16.ročník Pouťového turnaje v malé kopané, a to v neděli 29.září od 13.00hodin. Všichni jste zváni na příjemné odpoledne s občerstvením.

AC CUP 2013

Dne 10.8.13 ožilo hřiště ve Světnově fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již V.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov.

Po minulých čtyřech ročnících, které nám většinou propršely, se pátý jubilejní ročník počasí umoudřilo a turnaj za účasti rekordního počtu mužstev provázelo slunce na obloze. Putovní pohár dovezla TJ JISKRA Vojnův Městec, vítěz minulého ročníku. Turnaj byl rozehrán za účasti 17 týmů, rozdělených do 2 skupin po 6 a 1 skupiny po 5. Z nich do dalších bojů postupovali první dva nejlepší ze skupin a dva nejlepší z třetího místa. Takže po vyčerpávajících bojích ze skupin postoupily do čtvrtfinále tyto týmy. Z prvních míst TJ JISKRA Vojnův Městec (skupina A), Pionýři (B) a ALKO Vysočany (C). Z druhých pak SOKOL Polnička (A), SKAUTI (B) a BOTAFOGO Křižánky (C) a dva nejlepší ze třetích míst MK Lhotka (A) a MIČEGO Svratka (B).  

Číst dál...

Obec Světnov

Copyright 2011 Vítejte na stránkách obce Světnov - AC Světnov.
Free Joomla Theme by Hostgator